S Michalem a jeho týmem spolupracuji již více než 6 let. Proto jsem se na něj s důvěrou obrátila i po svém nástupu do společnosti KNA. Tým neměl žádnou předchozí zkušenost s otevřenou komunikací, nikdo s nimi nepracoval na jejich rozvoji, manažerských kompetencích. Michal se ale výzvy nezalekl a uspořádal nám sezení na míru. I přes počáteční nedůvěru v práci s psychology i v nový management se nakonec podařilo prolomit ledy a odstartovat společnou cestu k ozdravení společnosti KNA.

Lenka StehlíkováManažerka financí a HR zástupkyně ředitele KNA

S Michalem a jeho spolupracovníky je radost pracovat. Ochota, upřímnost, pozitivní naladění, spolehlivost a hlavně obrovské množství zkušeností. Na to všechno se můžete těšit, pokud se s Michalem a jeho týmem spojíte.

Lukáš KonvičnýManažer klubu, Florbal Židenice, z. s.

Michal a jeho tým pro ScioŠkolu Brno organizoval vícedenní týmové setkání, které nám pomohlo sladit vzájemné představy, posílilo našeho týmového ducha a vyjasnilo další cestu k zlepšování naší práce. Za ocenění stojí především dokonalá spolupráce v přípravné fázi i citlivé vedení celé akce. Současně využíváme pravidelně i individuální či skupinové konzultace a koučink. Jeho služby jsou významným faktorem posilující kvalitu naší práce.

Vítězslav DohnalŘeditel, ScioŠkola Brno

Služeb firemního psychologa využíváme již třetím rokem s výbornými výsledky. Významná část služeb je zaměřena na rozvoj manažerů a talent management. Díky tomuto programu získávají zaměstnanci potřebné kompetence pro řízení týmů a práci s podřízenými tak, aby byli schopni samostatně řešit nastalé situace a být tak partnerem HR. Díky této službě, i důvěře zaměstnanců v psychology, je dále mnoho personálních, pracovních i osobních problémů zaměstnanců řešeno hned od jejich počátku, aniž by vyústily v konflikty nebo například v odchod zaměstnance, tým je stabilnější a efektivnější. V neposlední řadě jsou firemní psychologové velkou oporou HR, které má konzultanty pro rozhodování v zásadních oblastech i v plánech dalšího rozvoje, benefitů, firemní kultury či péče o zaměstnance, a také touto službou získalo realizátory potřebných dotazníkových šetření na profesionální úrovni.

Věra PolaneckáŘeditelka pro správu a lidské zdroje LOM PRAHA s.p.

První setkání s Michalem trvalo pouhých dvacet minut a přitom dokázal rozhýbat mé myšlenky tak razantně, že jsem to vůbec nečekal. Velmi mě překvapilo, jak okamžitě odhadl mě i mou situaci a jeho slova padala na úrodnou půdu. Díky Michalovi jsem dokázal z tíživé situace vyjít jako vítěz. Díky!

Pavel BambásekZakladatel investiční společnosti Premium Capital

S Michalem Hummelem a jeho kolegy splupracuji téměř 10 let. Oceňuji zodpovědnou přípravu, hluboké porozumění pro osobu klienta i jeho firmu – a to včetně specifických profesí, jako jsou bankéři či lékárníci. Líbí se mi také, že kolegové z Praktické psychologie neslibují hory doly ale naopak citlivě korigují klienta k realistickým cílům a opravdu praktickým postupům.

Jiří BeranJednatel, INTELECTA TEAM s.r.o.

Se společností Praktická psychologie s.r.o. jsme spolupracovali na kvalitativním výzkumu metodou focus groups pro zjištění potřeb očekávání studentů a zaměstnavatelů od univerzity. Spolupráce byla velice profesionální, vždy bylo dodrženo vše, na čem jsme se domluvili. Ocenil bych poté především flexibilitu a promptní reakce na jakékoliv požadavky či změny z naší strany. Věřím, že spolupráce bude nadále pokračovat.

David HiblerProjektový manažer kariérního centra, Vysoká škola báňská Ostrava