PRO JEDNOTLIVCE A ZAMĚSTNANCE

Konzultační činnost - psychologické poradenství, krizová intervence a psychoterapie.

Konzultační činnost

Buďte s námi v  kontaktu a získávejte pravidelně odbornou podporu v tom, co děláte. Pomůžeme vám vyhodnotit, jestli správně aplikujete vhodné techniky, poradíme, co se dá vylepšit, případně společně budeme řešit konkrétní problém.

Více informací
Koučink a mantoring zvládáme na profesionální úrovni. Nabízíme individuální a týmový koučink, připravujeme nové kouče.

Koučink a mentorink

Zkušený kouč pomůže utřídit myšlenky, vytyčit milníky a definovat správné kroky, které navedou k určenému cíli, kariérní či životní změně.
Mentor vám bude oporou i rádcem, pomůže odhalit vlastní potenciál a schopnosti, ve kterých vynikáte.
Po čase sami zjistíte, že všechno jde a změn se není třeba obávat.

Více informací
Karierní poradenství s našimi zkušenými konzultanty. Pomůžeme vám objevit váš talent.

Karierní poradenství

S kariérními otázkami se setkáme v životě často. Práce vás nenaplňuje tak, jako dřív? Přemýšlíte o změně profese? Chcete pomoci s přípravou na výběrové řízení?
Existuje jednoduchá pomoc.
Zkušený poradce vám pomůže ujasnit si priority a nastaví efektivní plán pro kariérní růst.
Někdy není nutné hned dělat drastické změny. Zpátky lze najít i ztracenou motivaci a smysl ve stávající práci.

Více informací
Psychodignostiku vnímáme jak cestu k sebepoznání i výběru nových členů týmu.

Psychologická diagnostika

Psychodiagnostické metody odhalí silné i slabé stránky vás nebo vašich zaměstnanců a naši odborníci vám napoví, jak s nimi pracovat a ideálně je zužitkovat ve váš prospěch.
Lze je zařadit do výběrových řízení při hledání nových zaměstnanců a pomoci mohou také s kariérním rozvojem ve chvíli, kdy si potřebujete ujasnit vaše směřování.

Více informací
Učíme lidi jak se zklidnit a najít rovnováhu

Zvládání stresu

Práce pod tlakem bere energii, zhoršuje náladu, zvyšuje riziko chybovosti a syndromu vyhoření. Nacvičíme s vámi, jak zvládat stresové situace v praxi a jak jim postupně předcházet. Ukážeme si účinné techniky, naučíme se relaxovat a postupně zbytečný stres vytlačíme ze života. Jde to! Předáme vám praktické rady a návody, jak to dokázat i jak stres využít pro váš prospěch.

Více informací

PRO FIRMY A TÝMY

Vzdělávací a rozvojové programy připravujeme na míru Vaší společnosti.

Vzdělávání a rozvoj

Realizujeme odborné workshopy, výukové kurzy i webináře s důrazem na rozvoj pracovních dovedností. Připravíme ideální vzdělávací či rozvojový program na míru vašim potřebám. Umíme pomoci i s definováním toho, co je potřeba zlepšovat.

Více informací
Zkušenosti z našich teambuildingů jsou přenositelné do každodenní praxe.

Teambuildingy

Teambuilding, který týmu opravdu něco dá, není jen o setkání lidí u piva. Jde o cíleně vybírané aktivity, které zábavnou formou pomohou k lepší komunikaci, souhře, respektování a vzájemné motivaci. Umí stmelit kolektiv, posílit vztahy, rozvíjet schopnosti a ještě zaručí krásný zážitek. Program lze vždy přizpůsobit dle individuálních potřeb zadavatele.

Více informací
Nabízíme přípravu, podporu a realizaci pro development centra a assessment centra.

Development centra

Development centra pomohou u klíčových zaměstnanců definovat rozvojové potřeby, podle kterých sestavíme individuální rozvojové plány.
Metoda výběrového řízení – assessment centrum pomůže dobře vybrat vhodného kandidáta na konkrétní pracovní pozici. Sestavíme program, který prověří schopnosti, znalosti a individuální i týmové dovednosti všech adeptů. My je vyhodnotíme a na jejich základě doporučíme nejvhodnějšího člověka pro váš tým.

Více informací
Zjistíme, jak jsou spokojeni vaši zaměstnanci a navrhneme opatření k zlepšení spokojenosti.

Zaměstnanecká spokojenost

Jak zvýšit spokojenost a angažovanost zaměstnanců a ušetřit náklady spojené s odchodovostí? Jednoduše! Vhodnými metodami zjistíme, jestli lidi v práci něco trápí a navrhneme, jak to řešit. Je zbytečné nechat si utéct kvalitní zaměstnance jen proto, že se jim ve firmě něco nelíbí. Ukážeme vám, jak správně informovat, naslouchat problémům a získávat zpětnou vazbu.

Více informací