Mgr. Michal Hummel

Vedoucí týmu

Projekt Praktická psychologie jsem založil a teď se jej snažím pořád hnát vpřed. Na starosti mám také organizaci větších vzdělávacích projektů. Těším se na každou další spolupráci!

Mgr. Bohuslav Jäger

Hlavní kouč

Dávám dohromady odborné tréninky a školení, při kterých se jednotlivci i skupiny zlepšují po profesní a osobní stránce. Ve firmách pomáhám také s vedením a řízením pracovních týmů.

Mgr. Zuzana Hummelová, Ph.D.

Psycholožka, psychoterapeutka

Mými hlavními obory jsou klinická psychologie a neuropsychologie. Věnuji se také psychoterapii a krizovému poradenství. Absolvovala jsem psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii. Těším se na setkání s Vámi.

Mgr. Michaela Odehnalová

Psycholožka

Příprava a organizace teambuildingů, zátěžových výcviků a odborné kariérní poradenství. To je můj svět, ve kterém vás ráda uvítám. Ať už se potkáme „v akci” nebo jen v kanceláři.

Mgr. Libor Komárek

Psycholog

V Praktické psychologii mám na starosti psychodiagnostiku, které se věnuji už 8 let. Také ale chystám a organizuji assessment a development center a připravuji pro vás psychologické testy a dotazníky.

Mgr. Kateřina Wolfová

Psycholožka

Vedu programy psychologické prevence a zvládání stresu, zodpovídám za projekty v oblasti zaměstnanecké angažovanosti a spokojenosti. Bude mi ctí ukázat vám nové možnosti a směry vaší kariéry.