Mgr. Michal Hummel

Vedoucí týmu Praktické psychologie

Projekt Praktická psychologie jsem založil a teď se jej snažím pořád hnát vpřed. Na starosti mám také organizaci větších vzdělávacích projektů. Těším se na každou další spolupráci!

Mgr. Bohuslav Jäger

Psycholog, kouč

Dávám dohromady odborné tréninky a školení, při kterých se jednotlivci i skupiny zlepšují po profesní a osobní stránce. Ve firmách pomáhám také s vedením a řízením pracovních týmů.

Mgr. Zuzana Hummelová, Ph.D.

Psycholožka

Poskytuji psychologické poradenství, konzultace i supervize.

Michaela Odehnalová

Vedoucí Koučovacího výcviku

V Praktické psychologii mám na starosti přípravu koučovacích výcviků po organizační stránce, tak aby vše šlapalo. Stejně tak jsem i jedním z lektorů výcviku. Pokud se nevěnuji výcviku, školím rozvojové workshopy ve firmách na témata spojená s týmovou spoluprací, vedením a komunikací nebo jezdím na teambuildingy. Mou nejoblíbenější částí práce jsou individuální setkání, kde uplatňuji jak koučovací přístup, tak praxi v kariérovém poradenství.

Jsem psycholog, kouč a lektor. Mám zodpovědnost za obsahovou správnost a aktuálnost koučovacího výcviku, ve kterém také učím. Ve své praxi se zaměřuji na pracovní psychologii, zejména na tvorbu motivujícího pracovního prostředí, ve kterém je radost pracovat.

Mgr. Kateřina Wolfová

Psycholožka

Vedu programy psychologické prevence a zvládání stresu, zodpovídám za projekty v oblasti zaměstnanecké angažovanosti a spokojenosti. Bude mi ctí ukázat vám nové možnosti a směry vaší kariéry.

Lenka Šilerová

Psycholožka a supervizorka

Jsem psycholožka, koučka a také vysokoškolská učitelka, specializuji se na rozvoj lidí a atmosféru ve firmách. V Praktické psychologii jsem nováčkem a podílím na výcviku koučů a jejich supervizi.

Jaroslav Sýkora

V Praktické psychologii působím jako trainee lektor koučovacího výcviku. Můžete mě potkat také v roli pozorovatele na assessment centrech nebo pomocníka při organizaci team-buildingů.

Radek Šíp

V Praktické Psychologii se věnuji sportovcům i sportovkyním, trenérům a sportovním i pracovním týmům. Se všemi využívám prvky koučovacího přístupu, u týmů mě pak baví věnovat se vzájemným vztahům a hledat cesty, efektivní komunikace, díky níž se jednotlivci mohou lépe pochopit a na základě toho zvednout svou efektivitu i týmovou pohodu. Krom koučování se věnuji nenásilné komunikaci, lektorování a krizové intervenci. V koučovacím výcviku momentálně působím jako trainee lektor.