manažeři

Koučovací výcvik pro manažery a podnikatele

Získejte nové informace a dovednosti z koučinku, psychologie a leadershipu a naučte se využívat koučování při řízení firmy, vedení lidí nebo spolupráci se zákazníky.

ZAMĚŘENÍ VÝCVIKU

null
Koučink
Výcvik vychází z metodiky rekvalifikačního koučovacího výcviku. Propojujeme aktuální poznatky ze světa koučování s mnohaletou praxí v rámci koučovací a rozvojové práce ve firmách.
null
Leadership
Stavíme na zkušeností z prostření, kde manažerská chyba může být zaplacena lidským lidským životem. Už několik let přenášíme ty nejlepší armádní principy budování týmů a leadershipu do byznys prostředí.
null
Psychologie
Chceme, abyste z koučování vytěžili maximum – koučovací a leadershipové dovednosti propojujeme s technikami a tipy z oblasti psychologie. Lektoři jsou pracovní psychologové se zkušeností ve firmách.

CO ZÍSKÁTE?

 • posílíte své manažerské dovednosti
 • získáte větší jistotu při vedení lidí
 • teoretické základy a základní praktické dovednosti v koučování
 • osobní jistotu ve vedení koučovacího procesu
 • soubor technik použitelných pro individuální i týmový koučink
 • znalosti z oblasti psychologie, které jsou pro koučování důležité
 • zkušenosti s vedením koučovacích setkání v bezpečném prostředí
 • podporu a množství zpětné vazby od zkušených lektorů, ale i spoluúčastníků
 • posun v osobní i profesní rovině
 • rozšíření manažerských dovedností
 • a máme toho pro Vás přichystáno ještě mnohem víc…

Koučování

Jednoduše vysvětlené principy koučování.

Leadership

Budování pozice lídra.

Psychologie

Praktické využití psychologie v manažerské praxi.

''Abychom pro Vás tento výcvik připravili, museli jsme zajít opravdu hodně daleko''

Mgr. Michal Hummel, CEO Praktická psychologie s.r.o.

Koučovací výcvik pro manažery čerpá z různorodosti našich současných a minulých zkušeností. Čerpáme z dlouholetých zkušeností s armádním tréninkem, vedením armádní psychologické služby, přípravy jednotek do zahraničních misí, výcviků diplomatů a novinářů před výjezdy do krizových oblastí. Zkušenosti máme s konzultační činností ve firmách a korporacích, kariérním poradenstvím, motivací zaměstnanců, pořádáním firemních rozvojových programů a teambuildingů. Baví nás výuka na univerzitách, ale i individuální koučink o osobnostní rozvoj manažerů na všech úrovních vedení. Vše, co jsme se během let naučili, se Vám budeme snažit předat ve formě, která bude užitečná Vám, i Vašim společnostem.

PROGRAM VÝCVIKU

timeline_pre_loader
1. VÝCVIKOVÝ BLOK
Úvod do koučování
Během prvního výcvikového dne se dozvíte vše důležité pro to, abyste mohli začít koučovat. Budete vědět, co přesně je koučování, jak se odlišuje od ostatních technik práce s lidmi. Ukážeme si proč je tak efektivní a jak může obohatit Vaši manažerskou praxi. A taky Vás hodíme vody – budete koučovat.
Koučovací otázky
Druhý den výcviku se budete učit pokládat ty správné otázky ve správnou chvíli. Ukážeme Vám, proč si lidé někdy nerozumí, i když mluví stejným jazykem. Provedeme Vás základním modelem GROW, který využijete nejen při koučování. A budeme hodně trénovat, tak abyste získané dovednosti mohli ihned využívat ve své práci.
2. VÝCVIKOVÝ BLOK
Techniky koučování
Třetí den výcviku Vás začneme postupně vybavovat základními nástroji a pomůckami kouče. Ukážeme techniky, které můžete využít při koučování nebo ve Vaší každodenní praxi. Vše s Vámi důkladně procvičíme.
Psychologie kouče
Další den výcviku se ponoříme více do hloubky. Na lidskou mysl se podíváme jako na užitečný nástroj, který nám může v práci pomáhat, nebo nás naopak blokovat. Zaměříme se na psychologii myšlení, osobnosti a komunikace. Ukážeme si, jak využít koučování pro osobní růst.
3. VÝCVIKOVÝ BLOK
Koučovací pozice
Pátý výcvikový den bude více zaměřen na management. Porovnáme si role a zodpovědnosti manažera a kouče a ukážeme si, jak mezi těmito rolemi bezpečně „přepínat“. Projdete „vojenským minimem“ – ve zkratce si ukážeme to nejlepší, čím může armáda inspirovat svět byznysu. A budeme hodně trénovat.
Základy práce s týmem
Šestý den výcviku si ukážeme, jak pracovat koučovacím způsobem s týmem – při vedení porad, řešení problémů nebo hledání společných cílů. Opět dáme větší prostor psychologii – podíváme se na psychologii týmu, zvládání konfliktů a nebo třeba na to, jak ze skupiny udělat tým.
4. VÝCVIKOVÝ BLOK
Training day
Sedmý den výcviku je více opakovací a tréninkový. V uplynulých blocích výcviku jste se naučili dost, abyste mohli koučovací přístup efektivně používat ve své praxi. Nyní budeme pracovat s Vaší zkušeností – v důvěrném a kreativním prostředí vše vylepšovat, zdokonalovat, obohacovat o další tipy a techniky.
Koučování a motivace
Osmý den výcviku se zaměříme na to, jak pomocí koučovacího přístupu budovat motivovaný tým. Zjistíte, kde můžete ztrácet energii Vy nebo Váš tým. Ukážeme si, jak využít koučink při vedení hodnotících pohovorů či plánování kariérních map zaměstnanců.
5. VÝCVIKOVÝ BLOK
Leadership
Předposlední den výcviku věnujeme otázce lídrovství. Ukážeme si, jak nám koučovací přístup pomůže k tomu být lepším lídrem.
Rozvoj kouče
Poslední den výcviku budeme cvičit, opakovat a uzavírat. Zreflektujeme Vaši dosavadní cestu, podíváme se jak jste se za dobu výcviku změnili vy a Vaše firma. Společně sestavíme akční plán pro Váš další koučovací a manažerský rozvoj. Ukážeme si, jak na sobě dál pracovat. A pak už nás čekají jen zasloužené certifikáty a společná oslava.
0
Praxe

LEKTOŘI

CENA VÝCVIKU

CHOOSE

Your Plan

Disk Space

Databases

Email Accounts

Bandwidth

Support

Your Text

Your Text

Your Text

Price

KOUČOVACÍ výcvik

pro podnikatele a manažery

60 hodin výuky

2 lektoři

2 individuální konzultace s lektorEM

2 individuální supervize

lektoR s manažerskou praxí

VÝCVIKOVÉ MATERIÁLY A POMŮCKY

občerstvení a obědy

MOŽNOST REALIZOVAT U VÁS VE FIRMĚ

60.000,- KČ (bez dph)

NABÍDKA VÝCVIKŮ