Rád bych doporučil koučovací výcvik pro psychology všem začínajícím psychologům/studentům psychologie.
Koučování není terapie, ale pro osobně znamenal odrazový můstek, že kromě samotného kouče, se chci stát i terapeutem a vnímám to jako ideální start do této kariéry.
Oceňuji skvěle sehraný tým Michal Hummel; Slávek Jäger; Libor Komárek; Michaela Odehnalová, ale i odborný psychologický background všech členů z kurzu, ale i kritický nadhled a sebereflexi.
Nejvíc jsem si cenil supervize, cenných rad a konzultací při samotných nácvicích, ale i při těžších sezeních s klienty, kdy jsem si nevěděl rady.
Taky jsem poznal skvělou partu lidí, navázal nová přátelství a poznal nové kolegy z obor.
Za to vše díky Praktická psychologie s.r.o. !
Ps. Dělají vycviky i pro nepsychology 🙂

David KřížHR konzultant

Dovolím si malý love-letter:
Milá Praktická psychologie s.r.o.,
pozitiv na vaši adresu lze najít opravdu nemálo, a tak abych nezahlcoval, vyberu si ta pro mě nejdůležitější:
– To, že děláte koučovací výcvik přímo pro psychology.
– To, jak jste profesionální, ale přitom lidští.
– To, že vy sami nejen máte velké praktické zkušenosti a teoretické znalosti, ale že je všichni neustále aktivně rozvíjíte.
– To, že neučíte pro to, aby student na konci zvládl zkoušku, ale pro to, aby se student naučil koučovat.
A tak Vám děkuji za možnost získat certifikát kouče zrovna pod vaším vedením. Spousta práce za mnou, mnohem větší množství přede mnou. Zkrátka, „už mám řidičák, teď jen zbývá naučit se řídit“. A toho se nemůžu dočkat!

Mikuláš TomanHR manažer

S Michalem a jeho týmem spolupracuji již více než 6 let. Proto jsem se na něj s důvěrou obrátila i po svém nástupu do společnosti KNA. Tým neměl žádnou předchozí zkušenost s otevřenou komunikací, nikdo s nimi nepracoval na jejich rozvoji, manažerských kompetencích. Michal se ale výzvy nezalekl a uspořádal nám sezení na míru. I přes počáteční nedůvěru v práci s psychology i v nový management se nakonec podařilo prolomit ledy a odstartovat společnou cestu k ozdravení společnosti KNA.

Lenka StehlíkováManažerka financí a HR zástupkyně ředitele KNA

S Michalem a jeho spolupracovníky je radost pracovat. Ochota, upřímnost, pozitivní naladění, spolehlivost a hlavně obrovské množství zkušeností. Na to všechno se můžete těšit, pokud se s Michalem a jeho týmem spojíte.

Lukáš KonvičnýManažer klubu, Florbal Židenice, z. s.

Michal a jeho tým pro ScioŠkolu Brno organizoval vícedenní týmové setkání, které nám pomohlo sladit vzájemné představy, posílilo našeho týmového ducha a vyjasnilo další cestu k zlepšování naší práce. Za ocenění stojí především dokonalá spolupráce v přípravné fázi i citlivé vedení celé akce. Současně využíváme pravidelně i individuální či skupinové konzultace a koučink. Jeho služby jsou významným faktorem posilující kvalitu naší práce.

Vítězslav DohnalŘeditel, ScioŠkola Brno

Služeb firemního psychologa využíváme již třetím rokem s výbornými výsledky. Významná část služeb je zaměřena na rozvoj manažerů a talent management. Díky tomuto programu získávají zaměstnanci potřebné kompetence pro řízení týmů a práci s podřízenými tak, aby byli schopni samostatně řešit nastalé situace a být tak partnerem HR. Díky této službě, i důvěře zaměstnanců v psychology, je dále mnoho personálních, pracovních i osobních problémů zaměstnanců řešeno hned od jejich počátku, aniž by vyústily v konflikty nebo například v odchod zaměstnance, tým je stabilnější a efektivnější. V neposlední řadě jsou firemní psychologové velkou oporou HR, které má konzultanty pro rozhodování v zásadních oblastech i v plánech dalšího rozvoje, benefitů, firemní kultury či péče o zaměstnance, a také touto službou získalo realizátory potřebných dotazníkových šetření na profesionální úrovni.

Věra PolaneckáŘeditelka pro správu a lidské zdroje LOM PRAHA s.p.

První setkání s Michalem trvalo pouhých dvacet minut a přitom dokázal rozhýbat mé myšlenky tak razantně, že jsem to vůbec nečekal. Velmi mě překvapilo, jak okamžitě odhadl mě i mou situaci a jeho slova padala na úrodnou půdu. Díky Michalovi jsem dokázal z tíživé situace vyjít jako vítěz. Díky!

Pavel BambásekZakladatel investiční společnosti Premium Capital

S Michalem Hummelem a jeho kolegy splupracuji téměř 10 let. Oceňuji zodpovědnou přípravu, hluboké porozumění pro osobu klienta i jeho firmu – a to včetně specifických profesí, jako jsou bankéři či lékárníci. Líbí se mi také, že kolegové z Praktické psychologie neslibují hory doly ale naopak citlivě korigují klienta k realistickým cílům a opravdu praktickým postupům.

Jiří BeranJednatel, INTELECTA TEAM s.r.o.

Se společností Praktická psychologie s.r.o. jsme spolupracovali na kvalitativním výzkumu metodou focus groups pro zjištění potřeb očekávání studentů a zaměstnavatelů od univerzity. Spolupráce byla velice profesionální, vždy bylo dodrženo vše, na čem jsme se domluvili. Ocenil bych poté především flexibilitu a promptní reakce na jakékoliv požadavky či změny z naší strany. Věřím, že spolupráce bude nadále pokračovat.

David HiblerProjektový manažer kariérního centra, Vysoká škola báňská Ostrava